Vaše příběhy

Vaše příběhy 04

18. listopadu 2012 v 12:31 | Haaanííík-Batty Lady
Příběh jedné dívky, který neskončil zrovna nejlépe, avšak na zážitky s tímto chlapcem nechce zapomenout, protože zažila i krásné chvíle, na které bude vždycky vzpomínat s úsměvem.

Autorka: Maky

Vaše příběhy 0.3

3. září 2012 v 12:51 | Haaanííík-Batty Lady
Je tu další příběh z vašich životů.

Autorka: Elka

Vaše příběhy 0.2

3. srpna 2012 v 19:40 | Haaanííík-Batty Lady
Je tu další z vašich příběhů. Tento je sice trochu kratší, ale myslím si že to vůbec nevadí. Na délce vaše přběhy stanovené nejsou.

Autorka: Sofi

Vaše příběhy 0.1

22. srpna 2011 v 20:08 | Haaanííík-Batty Lady
Autorka: Slečna K.

Náš příběh
U okna seděla dívka, která měla hnědé oči. Dívala se z okna… na co se to vůbec dívala? Na krásné, jasné hvězdy. Jejich záře se jí odrážela v očích. Dívala se na ně s úžasem, ale i se smutkem. Obdivovala je… vypadaly všechny tak šťastně a vesele, ona se přitom tolik trápila. Nejhorší na tom bylo, že pořádně ani nevěděla proč. Nikdy to nebyla dívka, která by se dokázala na celý svět pořád usmívat. Byla to dívka, která nikdy nevěděla co pořádně chce. Dokud nepoznala jeho - poznala vysokého, krásného a hlavně milého… no prostě úžasného kluka. Bylo to už více jak půl roku, bylo to dokonce více jak osm měsíců, kdy mu řekla ano. Neřekla mu "ano" u sňatku, ale bylo to ano na to, aby spolu začali chodit. Víte, když se to tak nějak vezme od začátku…

Vaše příběhy

21. srpna 2011 v 11:47 | Haaanííík-Batty Lady
Máš nějaký příběh který se ti opravdu stal?

Pošli mi ho na meil a třeba se tu brzo objeví.

Batty-Ladys@seznam.cz 
 

Reklama
Příběh podle skutečné události:
Love story in Egypt

Jakékoliv kopírování zakázáno!