Srpen 2011

*Dnešek s Míšou* + fotky

31. srpna 2011 v 18:31 | Haaanííík-Batty Lady |  Fotky
↓ Ano můžete mi zase psát ať se nefotim v tom bordelu za mnou ;)

Love story in Egypt > Den 7.

31. srpna 2011 v 10:01 | Haaanííík-Batty Lady |  Deníček
Už 7. díl pravdivého příběhu Love story in Egypt.

Zítra konečně nákupy

30. srpna 2011 v 23:18 | Haaanííík-Batty Lady |  Já píšu
Jak jsem psala, na nákupy s kámoškou Míšou jsem měla jít v pondělí, ale neměla peníze na to, aby si dobyla open card, takže se to odložilo na zítra-středa. Docela mě to mrzelo protože jsem se na to pondělí fakt těšila. Mno nic aspoň že tu středu .Jupí :)
Nejdříve jdu s dvěma kámoškama podpořit jednu kámošku protože dělá reparát tak jdeme sní. V deset před školou jsme se dohodli. Vstávat se mi nechce ale je to kámoška a ty já ve štychu nenechávám ;)
A v půl jedné přijde Míša, pomůže mi na hlavu napatlat ten šampon blonďatej na 24 umytí. A potom mi pomůže napatlat patku zase opět rudě červenou barvou. Konečně. Prostě to nejsem já bez rudé patky ;)
Všechno budu dokumentovat tak sem dyžtak dám potom fotky. Ale musim mít svolení Míši protože jsem jí slíbila, že na blog nedám žádné fotky pokud mi to sama neschválí :D :( Tak snad sem budu moct dát aspoň pár fotek.
Potom pojedeme pro ty její legíny který se nelíbej me ani jí ( teď se jí prej trochu líběj ) ale prostě je chce protože je má i Fergie :D Pak se koukneme ještě do nějaký drogerky potřebuju make-up ;)
Tak se mějte, zítra sem dám fotky

Fotky budou

30. srpna 2011 v 9:32 | Haaanííík-Batty Lady |  Já píšu
Čím bych začala? Hodně lidí mi často píše, jestli sem dám ty fotky z dovolené a hlavně fotku s Maradonem.
Já se to sem chystám dát, ale mějte trochu strpení. Protože musim čekat na CD na němž budou fotky. Tak až ho budu mít fotky sem dám. Možná postupně protože jich je fakt hodně, ale dám je sem.
Takže už mi prosím nepište jestli sem dám fotky hlavně s Maradonem :)
Jasné že je sem dám, o to se nebojte, také už chci to CD, ale až ho budu mít, tak ho budu mít mno ;)

Nový dess

30. srpna 2011 v 0:10 | Haaanííík-Batty Lady |  Já píšu
Jak sami můžete vidět, mám nový dess. Já jsem s ním vcelku spokojená. Nemusím dělat nějaké extra krásné dessy, dělám si jen jednoduché, a to mi stačí ;)
Jaký máte názor na tento dess?

Pořád naivně doufám

29. srpna 2011 v 14:51 | Haaanííík-Batty Lady |  Deníček
Je to už několik dní co jsme se viděli naposled. Pořád vzpomínám na to kdy jsme se loučili a pořád si říkám: Kéž by šel vrátit čas a já mohla být zas s tebou.
4.srpna jsme byli poslední den spolu. 5.srpna jsme odlétali brzy ráno, a to už jsme spolu být nemohli.

Zítra nákupy s Myškou

28. srpna 2011 v 9:58 | Haaanííík-Batty Lady |  Já píšu
Včera jsme se s kámoškou Míšou domlouvali na nákupech na pondělí.
Ona si chce koupit nějaké legíny co má Fergie nebo co :D Mě se teda vůbec nelíběj a jí taky ne(pak zase rikala ze trochu jo) ale proště měla to Fergie, tak je chce taky xD :D
Já bych si teda nekoupila něco, co by se mi nelíbilo . Takže chce zítra prolést 6 New Yourkerů. Mě to nevadí ráda s ní půjdu protože jí ráda uvidim a nákupy mi vůbec nevadí :)
Já si rovnou podívám po nějaké kosmetice když už budu mít tu možnost. Akorád počasí nemá být zrovna krásné. Má být 23 stupňů. Fakt paráda a to jsem plánovala, jak si vezmu kraťásky.
A co vy budete dělat v pondělí?

Love story in Egypt > Den 6.

27. srpna 2011 v 12:31 | Haaanííík-Batty Lady |  Deníček
6. díl pravdivého příběhu Love Story in Egypt.

Fotky-Příprava na diskotéku 23.7.2011

26. srpna 2011 v 9:19 | Haaanííík-Batty Lady |  Fotky
Fotky sem dávám až po měsíci, protože jsem to dříve nějak nestihla a potom jsem zas půjčila kabel od mobilu ségře takže jsem to nemohla dát do pc ty fotky.
Tak je sem dávám teď. Omlouvám se že jsou tmavší, ale bylo večer. Je to focený u ségry chvelku před tim, než jsme vyrazili. Jen jsme ještě čekali až se ségra namaluje protože já jsem už namalovaná byla a mohli jsme vyrazit ;)

Bazén se ségrou

25. srpna 2011 v 10:39 | Haaanííík-Batty Lady |  Deníček
Včera k večeru jsem si volala se ségrou.
Jsme domluveni na dnešek, půjdeme se koupat do bazénu =) Už se těšim.
V tomhle horku je bazén ideální. Navíc je krásně teplej takže paráda.
Vyrazim asi ve dvě. Segra říkala ze tam bude kolem jedné půl druhé. Tak tam vyrazim ve dvě.
Takovéhle počasí mohlo být dříve a ne až ke konci prázdnin :/ Ale hlavně že je aspoň ke konci teploučko.
A co vy? Razíte dnes někam? ;)

Pro prachy? Pro lásku?

24. srpna 2011 v 17:08 | Haaanííík-Batty Lady |  Já píšu
Velký patrový byt s velkou terasou a ještě větší zahradou. S výhledem na krásnou krajinu.
Samé značkové věci, luxusní nábytek, luxusní kára s odklápěcí střechou a po boku muž s plno penězi kterého nemiluji ale jsem s nim jen proto, že mám vše na co si jen ukážu. A on si naivně myslí že ho miluji.
Ne tohle není můj sen a ani nikdy nebude.
Já toužim po lásce, mít rodinu a hezký byt který nemusí být nějak zvlášť velký.
Ten koho budu milovat nemusí být bohatý. Nemusí mít ani velkou zahradu, nemusí mít ani luxusní káru.
Bude mi stačit to, že se oba budeme mít rádi. Můj sen neni stárnout po boku muže, který je bohatý ale nic k němu necítim.
Můj sen je být s mužem, který neni bohatý ale kterého budu milovat. I kdyby byl jakkoliv chudý, budu se mu snažit pomoct, jak se říká, "láska překoná všechny zábrany."
Nechápu ty ženské, které jsou s mužem jen pro peníze. Co z toho života mají? Možná jsem jediná kdo to nechápe, možná se mnou bude více lidí kteří to nebudou chápat...
Ale já bych tohle nevydržela. Nemohla bych takto žít.
Toužim po lásce, ne po penězích. Toužim být šťastná a ne lámat si hlavu s tim že "snim musim být" no ale co, má aspoň peníze.
Tohle neni můj sen a nikdy nebude!

Love story in Egypt > Den 5.

23. srpna 2011 v 19:50 | Haaanííík-Batty Lady |  Deníček
5.díl pokračování skutečného příběhu Love story in Egypt.

Vaše příběhy 0.1

22. srpna 2011 v 20:08 | Haaanííík-Batty Lady |  Vaše příběhy
Autorka: Slečna K.

Náš příběh
U okna seděla dívka, která měla hnědé oči. Dívala se z okna… na co se to vůbec dívala? Na krásné, jasné hvězdy. Jejich záře se jí odrážela v očích. Dívala se na ně s úžasem, ale i se smutkem. Obdivovala je… vypadaly všechny tak šťastně a vesele, ona se přitom tolik trápila. Nejhorší na tom bylo, že pořádně ani nevěděla proč. Nikdy to nebyla dívka, která by se dokázala na celý svět pořád usmívat. Byla to dívka, která nikdy nevěděla co pořádně chce. Dokud nepoznala jeho - poznala vysokého, krásného a hlavně milého… no prostě úžasného kluka. Bylo to už více jak půl roku, bylo to dokonce více jak osm měsíců, kdy mu řekla ano. Neřekla mu "ano" u sňatku, ale bylo to ano na to, aby spolu začali chodit. Víte, když se to tak nějak vezme od začátku…

Totálně vyčerpaná!

22. srpna 2011 v 18:13 | Haaanííík-Batty Lady |  Já píšu
Tohle se nedá. Jsem totálně vyčerpaná. Bolí mě celý tělo a hlavně nohy a ruce.
Tahle brigáda se absolutně nedá zvládnout. V tom největšim pařáku musíte lítat od jednoho domu ke druhýmu domu a v tašce nést kilový letáky ! Kámoška Míša je na tom úplně stejně. A navíc jsme neudělali ani polovinu toho. Protože to se za dvě hodiny nedá zvládnout. Tohle je práce nejméně na 6 hodin a ne na dvě jak je domluveno. Fakt jsme totálně vyřízený! Navíc některý lidi kteří se ozývali ve zvonku byli vážně příjemný :/
Tohle je strašná brigáda, radši bych delala neco jinýho, kdybych věděla že to bude takový debilní, vživotě bych ji nepřijmula ://
Takže hned jak to půjde, seknu s tim !

Dnes a zítra brigáda

22. srpna 2011 v 11:25 | Haaanííík-Batty Lady |  Já píšu
Ahoj :)
Jak už jsem dříve psala, mám brigádu. Budu jí dělat s kámoškou Míšou.
Když mi včera přinesli ty letáky všechny, myslela jsem že se zblázním. První jsem podepsala nějakou tu smlouvu, pak odjeli a já sama s letákama na krku :D :/
Byli teda pěkně težký to vám řeknu :/ Doma jsem byla sama, takže mi nezbývalo nic jiného, než to všechno vytáhnout na horu sama. Bydlím v paneláku ve třetím patře a dolů jsem se nachodila nejméně 8x!
Míše jsem kvůli tomu aby mi šla pomoct nevolala i když bydlí kousek ale domluvili jsme se, že každou neděli bude u mě a budeme čekat než nám letáky přivezou.
Nosí se každé pondělí a úterý. Akorád nám s Míšou nezbývá nic jiného, než ty letáky vzít v takové modré tašce z Tesca xD
Mno nic, v jednu tu má být Míša a já si ještě půjdu umýt hlavu, pak namalovat atd... a pak spolu půjdeme ;-*
Mějte se lidičky :)

Vaše příběhy

21. srpna 2011 v 11:47 | Haaanííík-Batty Lady |  Vaše příběhy
Máš nějaký příběh který se ti opravdu stal?

Pošli mi ho na meil a třeba se tu brzo objeví.

Batty-Ladys@seznam.cz
Pravý kámoši

20. srpna 2011 v 17:30 | Haaanííík-Batty Lady |  Já píšu
Myslím že každý z nás k životu potřebuje kamarády.
Ale ty pravé kamarády. To co nesnášim jsou lži a faleš! A to bohužel je i v přátelství. Já bych nemohla kamarádit s někým, kdo mi neustále lže a přitom je falešný jak něco.
Protože jsem dříve měla nejlepší kámošku. Před 5 lety asi přibližně... Byli jsme nerozluční, pořád jsme byli spolu...
Až pozdě jsem poznala jaká doopravdy byla. Nechci tady rozebírat co všechno mi udělala. Ví to jen pár lidí a i ona si to moc dobře pamatuje. Neustále, opravdu pořád lhala a lže neustále doteď! Vím že bude lhát i dál protože za ty roky co jsem sní kamarádila jsem doopravdy poznala jaká ona umí být s prominutim svině! Také byla falešná, je falešná a bude falešná i dál. Ona se nezmění. Kradla, krade a bude dál krást. Také pomlouvá a jentak toho nenechá. Ten kdo ji nepoznal nemůže říct jaká je... Provedla mi toho spoustu a nikdy jsem jí to neodputila a nehodlám ji to někdy odpustit. Vidět jí každý den ve škole ( protože to byla spolužačka ) bylo děsný. Teď jdu na střední. Doufám ze tam budou fajn lidi.
Trvá mi z téhle zkušenosti déle, než člověku začnu důvěřovat. Ale vím, že mám kamarády, kteří mě dokáží v každé situaci podržet, i kdyby mi bylo zrovna njhůř a byla bych úplně na dně. V nouzi poznáš přítele... A já přátele kteří by mě v ničem nenechali mám a vážim si jich. Kvůli nim bych dokázala udělat cokoliv. Protože je mám rád a jentak bych se jich nevzdala!
Nemám kupu kamarádů, ale je mi to jedno, mám pár přátel o kterých vim, že jsou ty pravý!

Uklidit :/

20. srpna 2011 v 12:04 | Haaanííík-Batty Lady |  Já píšu
Ve dvě má přijet kamarád udělat mi něco s počítačem aby mi šel rychleji a také nainstalovat novej avast. Protože mi už zřejmě vyprší. Já tomu vůbec nerozumim :D Nevim jak to mám nainstalovat nebo tak :D V počítačích se nevyznám.
Taky mi nejde webka už nějakou dobu a to je dá se říct úplně nová akorád jí dost dlouho nepoužívám protože to nejde.
Je to něco v počítači, proto mi nejde. Tak snad to všechno bude dobrý. Jsem ráda že mi s tim pomůže, je moc hodnej :)
Taky předtim musim uklidit protože můj pokoj se pokojem nazývat nedá :D Takže mi nezbývá nic jiného, než se prostě odlenit a než přijde, začít uklízet. Cokoliv jiného udělám, opravdu cokoliv ale uklízení pokoje nesnášim :D :/

Diskuze na téma: Nevěra

19. srpna 2011 v 11:08 | Haaanííík-Batty Lady |  Diskuze
S: Teresa-Xeina
Vytvořila jsem novou rubriku s názvem Diskuze.
Jedná se o to, že vždy vymyslím nějaké téma, vyberu si nějakou blogerku či blogera, který mi je sympatický a na jeho blog chodím ráda a na toto téma se vždy vyjádříme.
Jako první blogerka mě napadla Teresa-Xeina. Už déle jsem ji chtěla napsat jestli nechce spolupracovat na mém jednom článku na téma Nevěra.
Děkuju že jsi odpověděla na otázky.
Také děkuju kámošce Míše, která otázky vymýšlela.

Konečně brigáda

19. srpna 2011 v 9:52 | Haaanííík-Batty Lady |  Já píšu
Ááá, skáču tady dva metry do vzduchu a oklepávám se, jsem celá nadšená jako bych dostala nobelovku.
Ale když mi zazovnil mobil a cizí číslo, pomyslela jsme si že to bude zase někdo od T-mobile a něco mi nabízet. To už mě vážně štve ty jejich nabídky. Pokud to budou oni, položim to a pak už to nebudu zvedat! Rekla jsem si ale když jsem se pořádně koukla na číslo, nevypadalo jako číslo od T-mobile.
Prosim? Ozvala jsem se a najednou na druhé straně milý hlas nějaké paní, která mi řikala ze na internetu jsem se ozvala na inzerát-zájem o brigádu roznášení letáků.
Ano ano ano. Jásala jsem v duchu a dohodli jsme se společně na různých věcech ohledně té brigády.
Takže v neděli by mi přišli letáky a odměna je dobrá :)
Konečně, už jsem myslela že si budu muset brigádu hledat až na začítku školního roku ale ono konečně už teď. Jupííí :) Ta ženská me fakt mile překvapila
Možná si řeknete že jásám kvůli "nějaké" brigádě ale pro mě je to jako vyhrát v loterii! Už dlouho nějakou shánim a ne a ne najít. Tak konečně! :)

A teď něco pro Míšu :D Myslím že se mě zeptáš jeslti by jsi tu brigošku nemohla dělat se mnou :D :) Jasné že jo :) Stejně ti o tom dnes ještě venku řeknu.
Myslím že budeš nadšená stejně tak jako já :) :-*
Příběh podle skutečné události:
Love story in Egypt

Jakékoliv kopírování zakázáno!